Prawo upadłościowe

Kontakt

Upadłość konsumencką może ogłosić każda osoba fizyczna, która nie prowadzi działalności gospodarczej.

Jedynym kryterium jest niewypłacalność. Jeśli wpadłeś w spiralę zadłużenia, nie masz możliwości uregulowania swoich zobowiązań – upadłość konsumencka jest rozwiązaniem dla ciebie.

Możesz pozbyć się wszelkich zobowiązań finansowych.

Na pierwszej poradzie prawnej ustalamy jakie są szanse klienta na ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Jeśli podejmujemy się prowadzenia sprawy, zajmujemy się wszelkimi formalnościami oraz reprezentujemy klienta przed Sądem, aż do głoszenia upadłości konsumenckiej klienta. Klient nie musi nawet przychodzić do Sądu.

Dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą oraz popadły w długi proponujemy upadłość przedsiębiorczą. W tych trudnych i niepewnych czasach, w których ceny gwałtownie rosną, zmieniają się zasady opodatkowania, co chwile mamy do czynienia z lockdownem, a za najbliższą granicą wybuchła wojna, coraz więcej firm popada w zadłużenie.

O niewypłacalności przedsiębiorcy mowa wtedy kiedy ten przestał wywiązywać się ze swoich zobowiązań finansowych, bądź jeżeli posiadany przez dłużnika majątek jest wart mniej niż jego zobowiązania. Także w tym przypadku na poradzie prawnej oceniamy szanse klienta na ogłoszenie upadłości przedsiębiorczej. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie w branży i na naszą skuteczność.

Mamy na swoim koncie setki zakończonych pozytywnie spraw upadłościowych oraz setki oddłużonych i szczęśliwych klientów.

Dane kontaktowe

Adres biura
Plac Rowińskiego 2
63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon kontaktowy
tel./fax: 62 592 83 38
Adres mailowy
sekretariat@necel-adwokat.pl
katarzyna@necel-adwokat.pl
Dane firmy
NIP: 692 229 61 53

Formularz kontaktowy