O kancelarii

Kancelaria świadczy pomoc prawną w zakresie prawa karnego, prawa upadłościowego, prawa cywilnego, prawa spadkowego. Kancelaria zajmuje się także dochodzeniem odszkodowań. Znajdź nas na facebooku.

Cel i misja kancelarii

Celem i misją naszej kancelarii jest pomoc ludziom znajdującym się w ciężkiej sytuacji życiowej oraz prawnej. Mec. Katarzyna Necel-Stempin kierowana przez swoje powołanie zawodowe, profesjonalizm oraz skuteczność, cieszy się bardzo dobrą opinią wśród swoich Klientów oraz współpracowników. Solidna oraz rzetelna współpraca, doświadczenie i posiadana wiedza sprawiają, że kancelaria świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Poznaj nasz zespół

Adwokat Katarzyna Necel-Stempin

Absolwentka i Stypendystka Wydziału Prawa i Administracji na kierunku Prawo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2007 r. uzyskała tytuł magistra prawa. W 2005 r. uzyskała Diploma in English and European Union Law na University of Cambridge, który w światowych rankingach jest uznawany za najlepszy uniwersytet na świecie: - Zobacz ranking. Adwokat Katarzyna Necel- Stempin aplikację adwokacką przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej odbywała w dwóch poznańskich Kancelariach Adwokackich, gdzie zdobyła bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów zarówno w postępowaniach przygotowawczych jak i sądowych. Od 2013 roku jest właścicielką Kancelarii Adwokackiej Necel-Stempin. Specjalizuje się w sprawach karnych, w tym karnych skarbowych, upadłościowych, rozwodowych, spadkowych i cywilnych. W 2015 r. prowadzona przez Panią Mecenas Kancelaria uzyskała nominację do Nagrody Gospodarczej Ziemi Ostrowskiej. W 2019 r. adwokat Katarzyna Necel-Stempin odznaczona została tytułem „Charyzmatyczna osobowość branż prawnej”. W 2020 r. Pani Mecenas została bohaterką książki „50 wpływowych kobiet biznesu”. W 2021 r. Pani Mecenas występowała jako prelegentka na XI Kongresie Kobiet Biznesu. Adwokat Katarzyna Necel-Stempin jest autorką wielu artykułów branżowych.  Od 2015 r. Kancelaria Adwokacka Katarzyny Necel-Stempin corocznie uzyskuje tytuł „Firma Godna Zaufania”. Od 2010 r. adwokat Katarzyna Necel Stempin działa jako kurator dla małoletnich oraz osób nieobecnych. Jako kurator zdobyła duże doświadczenie w reprezentacji osób prawnych, w tym zagranicznych spółek prawa handlowego, a także w zarządzaniu nieruchomościami, znajdującymi się zarówno w Polsce jak i za granicą. Prywatnie adwokat Katarzyna Necel – Stempin spełnia się jako matka dwójki dzieci, a także prowadzi inne działalności gospodarcze poza branżą prawniczą. Jej hobby to podróże.

Asystent Anna Jacyno

Studiuje Prawo na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wcześniej ukończyła Akademie Kaliską, uzyskując w 2017 roku tytuł magistra na Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych. Jeszcze w trakcie studiów na Akademii Kaliskiej zdobywała doświadczenie zawodowe z zakresu zarządzania i administracji, biorąc udział w stażach i szkoleniach. Od ponad dwóch lat związana z Kancelarią Adwokacką adwokat Katarzyny Necel-Stempin, gdzie wspiera Mecenas w codziennych obowiązkach służbowych jako asystent. Podczas realizacji powierzonych jej zadań wykazuje się talentem organizacyjnym i samodzielnością. Cieszy ją kontakt z Klientami i ich uznanie, a wykonywane obowiązki sprawiają jej satysfakcję. Pasjonuje się podróżami i scrapbookingiem, a jej hobby to narciarstwo.

Adwokat współpracyjący Wojciech Zgud

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie zawodowe, zdobywał już w czasie studiów. Przez wiele lat związany z Wrocławiem, gdzie miał okazję współpracować z wieloma kancelariami adwokatów i radców prawnych o różnym profilu działalności. Posiada również doświadczenie w pracy w sektorze bankowym. Od 2017 r. tworzy zespół Kancelarii Adwokackiej Adwokat Katarzyny Necel-Stempin, początkowo jako aplikant, a później jako adwokat. Od 2020 roku prowadzi praktykę adwokacką w ramach indywidualnej kancelarii adwokackiej. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Swoje zainteresowania koncentruje wokół zagadnień z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i administracyjnego. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie pasjonat historii oraz muzyki filmowej.

Adwokat współpracyjący Michał Koch

Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Od 2018 roku członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, przy której w latach 2019 – 2021 odbył aplikację adwokacką pod patronatem adwokat Katarzyny Necel – Stempin, zakończoną złożeniem adwokackiego egzaminu zawodowego. Posiada doświadczenie z różnych dziedzin prawa, reprezentował i bronił klientów w postępowaniach cywilnych, karnych oraz administracyjnych przed sądami oraz organami administracji. Doświadczenie zawodowe zdobywał jeszcze przed rozpoczęciem aplikacji w kancelariach radcowskich w Pleszewie. W trakcie odbywania aplikacji związany był również z jedną z kaliskich kancelarii adwokackich. Od 2022 roku wykonuje zawód adwokata w kancelarii indywidualnej oraz stale współpracuje z Kancelarią Adwokacką Necel Stempin.
Call Now Button