Sprawy rozwodowe

Kontakt

Proces rozwodowy jest niewątpliwie jednym z najtrudniejszych postępowań ze względu na materię jakiej dotyka, albowiem przedmiotem rozważań sądu w postępowaniu rozwodowym jest ocena stanu więzi między małżonkami oraz sytuacji ich małoletnich dzieci. Ze względu na swój charakter i złożoność takie postępowania wymagają odpowiedniego przygotowania i wsparcia jakie zapewnia nasza Kancelaria.

Specjalizujemy się w postępowaniach zarówno z orzeczeniem o winie jak i bez jej orzekania.

Podczas porady prawnej w naszej Kancelarii dowiecie się Państwo np: jakie są pozytywne przesłanki rozwodu, kiedy sąd nie orzeknie rozwodu, jakie czynniki wpływają na wysokość zasądzonych alimentów na dziecko i na małżonka, jak wygląda sprawa władzy rodzicielskiej nad wspólnymi małoletnimi dziećmi oraz na jakie kontaktu z dziećmi może liczyć małżonek przy którym dzieci nie pozostają.

Staramy się tak skondensować materiał dowodowy aby w możliwie jak najkrótszym czasie zakończyć proces rozwodowy. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na powierzenie nam swoich spraw, pomożemy Państwu przejść przez ten trudny etap w sposób sprawny, szybki, dyskretny i możliwie jak najmniej uciążliwy.

Dane kontaktowe

Adres biura
al. Powstańców Wielkopolskich 9
63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon kontaktowy
tel./fax: 62 592 83 38
Dane firmy
NIP: 692 229 61 53

Formularz kontaktowy

    Call Now Button